Zkuste kameňáky trochu jinak :)

800px Edge Dry - řez kameňáku

Kamenické rohy jdou realizovat mnoha způsoby a je jasné, že na vodní pile je to nejsnadnější a bez prachu. Když ale vodní pila není, přichází na řadu pevná ruka a kvalitní diamantové kotouče. A proto bychom vám rádi doporučili kotouč Edge Dry, který plní funkci řezného i brusného kotouče. Pojďme se na tento kotouč podívat trochu podrobněji.

 

Určeno pro úhlovou brusku

800px Distar Edge na flexe

Maximální otáčky Použití
13300/min Za sucha

 

Řeže i brousí

300px Edge Dry 125mm

Edge Dry má tloušťku disku 1,6 mm a proto se nedokáže rychlostně vyrovnat ultratenkým kotoučům, ale na druhé straně má segmentový diamant v celé ploše z přední i zadní strany. To z něj dělá univerzálního pomocníka při řezech obkladů nebo dlažeb pod úhlem a při následném broušení větších odchylek. Finální doladění bez otřepení doporučujeme provádět lamelovými kotouči.

 

Edge Dry 115mm  Edge Dry 125mm

 

 

S Dusterem 45 pošlete prach do vysavače

390px Mechanic Duster 45Pokud se rozhodnete k realizaci Jolly rohů s kotoučem Edge Dry, nabízí se také možnost využít k odsávání prachu pomůcku Duster 45. Ale pozor, kryt zvyšuje hmotnost úhlové brusky a ze začátku může být celkově při realizaci kameňáků přítěží. Obrňte se trpělivostí a ve finále zjistíte, že kryt je neocenitelným pomocníkem.

 

Více informací

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení