Lameláky od Montolitu pro lepší detail hrany

Lameláky foto (800x521px)

Pokud jste obkladač perfekcionista, tak se bez lamelových kotoučů prostě neobejdete. Momentálně máme lamelové kotouče ve třech zrnitostech, které si snadno poradí se začištěním otřepení na hraně obkladů, dlažeb, přírodního kamene a skla. Získáte nástroj, díky kterému budou vaše detaily na úplně novém levelu.

Líbí se nám:

  • Mají jemný nájezd na hranu
  • Neskáčou a neštípou
  • Broušení máte plně pod kontrolou

 

FleximontGG na rychlé ubírání

Montolit lamelák 60 (246px)Lamelový kotouč FleximontGG má nejagresivnější výbrus ze všech tří kotoučů a proto je vhodný pouze k fazetování hran dlažeb nebo přírodního kamene. Velice oblíbený je na dočišťování odchylek u kamenických rohů, které vznikají při řezání. Nemusíte se bát odštípnutí hrany vlivem vibrací nebo skákání, které je běžné u brusných kotoučů na kovovém základu.

 

Více informací

 

 

 

 

FleximontGM s kvalitním výbrusem i rychlostí

Montolit lamelák 120 (246px)Lamelový kotouč Fleximont GM je nejoblíbenější ze všech tří kotoučů, což je dané jeho vysokou čistotou a dostatečnou rychlostí výbrusu. Poradí si s vytvořením fazety u dlažby, kamene nebo skla a nezáleží zda byl řez provedený ruční řezačkou nebo na vodní pile. 

 

Více informací

 

 

FleximontGF s extra jemným výbrusem

Montolit lamelák 200 (246px)Lamelový kotouč Fleximont GF ubírá materiál z hrany nejpomaleji ze všech tří kotoučů a zároveň zajišťuje nejčistější výbrus. Díky tomu je vhodný na obklady s měkkým střepem a citlivou povrchovou úpravou. Dá se použít také na zabrušování dlažby, která byla dělená na vodní pile jemným řezným kotoučem.

 

Více informací